Konica Minolta Zambrów

Konica Minolta Zambrów. Sprzedaż

Konica Minolta Zambrów. Chcielibyśmy zaprosić Państwa to zakupów w naszym salonie. Mamy w swojej ofercie drukarki, kopiarki, niszczarki, a także tonery. Urządzenia są między innymi firmy Konica Minolta. Zakupy można robić w Białymstoku, przy ul. Św. Rocha 10, ale też dojeżdżamy do klientów, również w Zambrowie! Wystarczy umówić się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Prowadzimy serwis naprawczy urządzeń oraz usługę dzierżawy tychże. Jest to propozycja dla osób, które nie chcą mieć na własność urządzenia.

Konica Minolta Zambrów. Dzierżawa

Konica Minolta Zambrów. Przy dzierżawie można liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, bo te zaczynają się od 2 gr. netto przy wydruku czarno-białym, zaś przy kolorowym od 15 gr. netto. Ceny ustalane są indywidualnie. Oferta dopasowana jest do potrzeb klientów, dzięki czemu nie trzeba przepłacać, bo ilość wydruków jest ustalana w danym abonamencie z góry. Zarówno przy wydrukach czarno-białych jak i kolorowych.

Konica Minolta Zambrów. Uznana firma

Konica Minolta Zambrów to uznana firma na całym świecie. Ma bardzo dobrą opinię wśród korzystających. Urządzenia tej firmy można wykorzystać choćby w punkcie xero czy też w biurach. W takim punkcie przydatną opcją będzie na pewno posiadanie dysku twardego, w który są wyposażone urządzenia Konica Minolta. Dzięki temu jeżeli przykładowo studenci będą przychodzić z książkami do kopiowania, to wystarczy, że raz wgramy do pamięci skany, a następnie będziemy je tylko drukować, co ułatwi nam pracę, bo nie będzie trzeba w kółko skanować tej samej książki, tylko wystarczy ją wybrać z pamięci urządzenia. Warto dodać tylko, że urządzenia pracują najpopularniejszych formatach A4 oraz A3. Polecamy i zapraszamy do kontaktu!

Konica Minolta Zambrów. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.