Konica Minolta Wysokie Mazowieckie

Konica Minolta Wysokie Mazowieckie. Sprzedaż

Konica Minolta Wysokie Mazowieckie. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym salonie w Białymstoku, gdzie będą mogli Państwo zapoznać się z ofertą. W sprzedaży mamy kopiarki, drukarki, niszczarki i tonery. Wszystko to różnych firm i bardzo duży wybór modeli. Dojeżdżamy także do klienta w Wysokiem Mazowieckiem! Wystarczy umówić się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Żeby to zrobić wystarczy napisać e-mail, zadzwonić lub zrobić to osobiście. Chcemy dodać, że nie ma potrzeby kupowania urządzenia osobiście. Można je w bardzo korzystnej cenie wydzierżawić.

Konica Minolta Wysokie Mazowieckie. Dzierżawa

Ceny takiej dzierżawy wynosi od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały i od 15 gr. netto za wydruk kolorowy. Cena będzie dopasowana do Państwa potrzeb. Ustalamy ilość wydruków czarno-białych i kolorowych, jakie można wykorzystać w danym abonamencie. Ceny, które proponujemy są ustalane indywidualnie, a nasza oferta dopasowana jest do bieżących potrzeb naszego klienta.

Konica Minolta Wysokie Mazowieckie. Dobre urządzenia

Konica Minolta Wysokie Mazowieckie. Nasze urządzenia są bardzo znane na całym świecie. Można z nich korzystać podłączając bezpośrednio do komputera bądź do sieci LAN – tak by współpracowały z całym biurem. Kopiarki drukują w popularnych formatach A4 i A3. Oprócz tego mają też dyski twarde, na których możemy przechowywać ogromne ilości danych. To jest przydatna funkcja dla tych, którzy nie chcą kserować co jakiś czas tych samych materiałów, co przy większej ilości jest męczące. Wystarczy z pamięci wybrać konkretną pozycję i od razu drukować. Jeżeli ktoś prowadzi punkt ksero, to taka opcja będzie dla niego zbawienna. Warto się zastanowić tez nad dzierżawą urządzeń do takiego punktu, gdy chcemy szybko się rozbudować lub mieć większy przemiał w roku studenckim.

Konica Minolta Wysokie Mazowieckie. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.