Konica Minolta Kolno

Konica Minolta Kolno. Sprzedaż

Konica Minolta Kolno. Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zakupów w naszym salonie bądź do umówienia się z naszym przedstawicielem, który dojedzie do Państwa także do Kolna! W naszej ofercie znajdują się drukarki, kopiarki, niszczarki oraz tonery. Można się umówić na spotkanie e-mailem, telefonicznie bądź osobiście w Białymstoku w naszym salonie przy ul. Św. Rocha 10. Mogą Państwo zakupić urządzenia różnych firm, w tym Konica Minolta. Jeżeli nie chcą Państwo kupować, to jest także możliwość dzierżawy urządzeń w bardzo korzystnych cenach.

Konica Minolta Kolno. Dzierżawa

Ceny takiej dzierżawy wynosi od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały i od 15 gr. netto za wydruk kolorowy. Cena będzie dopasowana do Państwa potrzeb. Ustalamy ilość wydruków czarno-białych i kolorowych, jakie można wykorzystać w danym abonamencie. Ceny, które proponujemy są ustalane indywidualnie, a nasza oferta dopasowana jest do bieżących potrzeb naszego klienta.

Konica Minolta Kolno. Dobre urządzenia

Konica Minolta Kolno. Urządzenia tej firmy są bardzo uznane na całym świecie i cieszą się renomą. Mogą pracować w najpopularniejszych formatach papieru A4 (standardowa) a także A3 (większa od standardowej). Nowoczesne urządzenia mają własne Wi-Fi, a także współpracują z siecią LAN, dzięki czemu całe biuro może korzystać z jednego urządzenia. Oprócz tego kopiarki mają też dyski twarde, na których znajdować się może bardzo duża ilość danych. Jeżeli ktoś prowadzi studencki punkt ksero i klienci przynoszą te same materiały, to można je zapisać w pamięci, dzięki czemu nie będzie trzeba w kółko skanować, tylko odtwarzać z dysku i drukować. Jednym słowem, nic tylko wyposażyć się w taki sprzęt kupując bądź dzierżawiąc upragnione urządzenie.

Konica Minolta Kolno. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.