Konica Minolta Grajewo

Konica Minolta Grajewo. Sprzedaż

Konica Minolta Grajewo. Chcielibyśmy Pastwa zaprosić do zakupów w naszym salonie w Białymstoku. W ofercie mamy drukarki, kopiarki, niszczarki i tonery. Dojeżdżamy także do klientów Grajewie. Wystarczy umówić się z naszym przedstawicielem przy pomocy e-maila, telefonicznie lub osobiście. Chcielibyśmy Państwu zaproponować najlepsze rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Nie trzeba kupować kopiarki na własność, można ją wynająć i rozliczać się abonamentowo.

Konica Minolta Grajewo. Dzierżawa

Ceny takiej dzierżawy wynosi od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały i od 15 gr. netto za wydruk kolorowy. Cena będzie dopasowana do Państwa potrzeb. Ustalamy ilość wydruków czarno-białych i kolorowych, jakie można wykorzystać w danym abonamencie. Ceny, które proponujemy są ustalane indywidualnie, a nasza oferta dopasowana jest do bieżących potrzeb naszego klienta.

Konica Minolta Grajewo. Dobre urządzenia

Konica Minolta Grajewo. Kserokopiarki, a także drukarki tej firmy są znane na całym świecie, a także cieszą się bardzo dobrą renomą. Pracują na najpopularniejszych formatach A4 oraz A3. Urządzenia pracują także w sieci LAN, dzięki czemu można je podłączyć do kilku komputerów w biurze i drukować z każdego z nich. Co jest ogromną zaletą. Nowoczesne urządzenia mają także WIFI. Oprócz tego kopiarki mają też dyski twarde, na których znajdować się może bardzo duża ilość danych. Jeżeli ktoś prowadzi studencki punkt ksero i klienci przynoszą te same materiały, to można je zapisać w pamięci, dzięki czemu nie będzie trzeba w kółko skanować, tylko odtwarzać z dysku i drukować. Jednym słowem, nic tylko wyposażyć się w taki sprzęt kupując bądź dzierżawiąc upragnione urządzenie. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie całego województwa podlaskiego, na Mazurach, a także na części Mazowsza.

Konica Minolta Grajewo. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.