Konica Minolta Mońki

Konica Minolta Mońki. Sprzedaż

Konica Minolta Mońki. Chcielibyśmy Państwa zaprosić do naszego salonu sprzedażowego w Białymstoku, gdzie mogą Państwo zakupić urządzenia firmy Konica Minolta, ale nie tylko. W sprzedaży mamy drukarki, kopiarki, niszczarki, a także tonery. Dojeżdżamy do klienta, także do Moniek! Doradzimy z wyborem najlepszego dla Państwa modelu, który będzie pracować wydajnie i służyć bardzo długo. W razie kłopotów mamy też serwis. Jeżeli nie chcą Państwo kupować kopiarki bądź drukarki na własność, to istnieje możliwość dzierżawy urządzenia w korzystnej cenie. Jeżeli taki model Państwu bardziej się opłaca, to polecamy go wybrać.

Konica Minolta Mońki. Dzierżawa

Jeżeli chodzi o dzierżawę urządzeń Konica Minolta Mońki, to ceny zaczynają się od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały, zaś kolorowy od 15 gr. netto. Ceny są ustalane indywidualnie i są dopasowane do potrzeb klienta. Dlatego też mają Państwo gwarancję, że nie trzeba będzie przepłacać. Można bowiem określić liczbę wydruków kolorowych i czarno-białych w danym planie abonamentowym. Szczegóły otrzymają Państwo osobiście, telefonicznie bądź e-mailem – zatem zapraszamy do działu kontakt

Konica Minolta Mońki. Dobre urządzenia

Konica Minolta Mońki – to są urządzenia znane na całym świecie. Mają bardzo dobrą opinię i pracują bardzo wydajnie. Kopiarki pracują na formatach papieru – A3 oraz A4 – które są najpopularniejsze. Praca drukarki czy kopiarki jest wydajniejsza dzięki temu, że są gotowe do pracy w sieci LAN. Dzięki czemu całe nasze biuro możemy podpiąć pod jedno urządzenie. Dodatkowo jeżeli prowadzimy punkt ksero, to niektóre, powtarzające się materiały możemy przechowywać w pamięci urządzenia. Ma ono bardzo duży dysk twardy, na którym zmieścimy naprawdę sporo danych. Otwierając punkt ksero – możemy rozważyć opcję dzierżawy urządzeń, co zmniejszy nasze koszty działalności.

Konica Minolta Mońki. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.