Konica Minolta Sejny

Konica Minolta Sejny. Sprzedaż

Konica Minolta Sejny.  Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży drukarek, kopiarek. W ofercie mamy urządzenia między innymi firmy Konica. Posiadamy w sprzedaży także tonery. Dojeżdżamy także do klientów w Sejnach. Wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem. Doradzimy z wyborem najlepszego modelu. Uwaga! Nie trzeba kupować urządzenia na własność, można je po prostu od nas wydzierżawić. Zaproponujemy Państwu dogodny abonament. To dobre rozwiązanie dla tych, co nie drukują wielkich ilości i nie chcą inwestować w urządzenia dużych pieniędzy, ale te są niezbędne do pracy.

Konica Minolta Sejny. Dzierżawa

Ceny dzierżawy rozpoczynają się od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały. Zaś 15 gr. netto za wydruk kolorowy. Ceny są ustalane indywidualnie – w zależności jakie potrzeby ma klient. Możemy zagwarantować, że nie będą Państwo przepłacać, bo ustalimy ile w danym abonamencie będą Państwo drukować. Takie rozwiązanie wpływa korzystnie na cenę. Zapraszamy do działu kontakt po szczegóły.

Konica Minolta Sejny. Dobre urządzenia

Konica Minolta Sejny. Urządzenia Konica Minolta są uznane na całym świecie. Mogą pracować na różnych formatach papieru, także na najpopularniejszych A4 oraz A3. Praca kopiarki jest wydajniejsza i łatwiejsza w zarządzaniu dzięki temu, że jest ona przygotowana do pracy w sieci LAN. Dlatego też z jednego urządzenia może korzystać całe biuro. Gdy będą tworzyć sieć. Warto dodać, że oprócz klasycznego drukowania, urządzenie potrafi również drukować obustronnie, co jest bardzo przydatną funkcją. Także bardzo szybko i sprawnie można skanować. Dodać należy, że urządzenia mają dyski twarde i potrafią zapamiętać gigantyczne ilości danych. To bardzo przydatna funkcja, gdy prowadzimy punkt ksero. Często zdarza się tak, że np. studenci przychodzą z tymi samymi książkami. Zamiast je w kółko skanować, wystarczy zrobić to raz, a później odtwarzać z pamięci kolejne strony do wydruku. Jest to dużo prostsze i wygodniejsze rozwiązanie.

Konica Minolta Sejny. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.