Konica Minolta Augustów

Konica Minolta Augustów. Sprzedaż

Konica Minolta Augustów. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Białymstoku, gdzie możecie nabyć drukarki, kopiarki, tonery oraz niszczarki, w tym także urządzenia Konica Minolta. Warto też wiedzieć, że dojeżdżamy do naszych klientów, także w Augustowie. Wystarczy umówić się z naszym przedstawicielem. Oprócz sprzedaży prowadzimy też serwis naprawczy urządzeń, a także dzierżawę drukarek i kserokopiarek. Jest to dobra propozycja dla tych, którzy nie chcą kupować na własność urządzenia.

Konica Minolta Augustów. Dzierżawa

Dzierżawa Konica Minolta Augustów jest bardzo prosta i można liczyć na atrakcyjne ceny. Ceny dzierżawy kopiarek i drukarek zaczynają się od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały, a także od 15 gr. netto za wydruk kolorowy. Ceny ustalamy indywidualnie, a nasza oferta dopasowana jest do potrzeb bieżących naszego klienta. Dzięki temu nikt nie przepłaca, a ilość wydruków kolorowych i czarno-białych, które można wykorzystać w danym abonamencie jest ustalana z góry.

Konica Minolta Augustów. Uznana firma

Konica Minolta Augustów to uznana firma na całym świecie. Ma bardzo dobrą opinię wśród korzystających. Urządzenia tej firmy można wykorzystać choćby w punkcie xero czy też w biurach. W takim punkcie przydatną opcją będzie na pewno posiadanie dysku twardego, w który są wyposażone urządzenia Konica Minolta. Dzięki temu jeżeli przykładowo studenci będą przychodzić z książkami do kopiowania, to wystarczy, że raz wgramy do pamięci skany, a następnie będziemy je tylko drukować, co ułatwi nam pracę, bo nie będzie trzeba w kółko skanować tej samej książki, tylko wystarczy ją wybrać z pamięci urządzenia. Warto dodać tylko, że urządzenia pracują najpopularniejszych formatach A4 oraz A3.

Konica Minolta Augustów. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.