Konica Minolta Sokółka

Konica Minolta Sokółka. Sprzedaż

Konica Minolta Sokółka. Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Białymstoku lub też zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który dojeżdża do naszych klientów – także do Sokółki! Wystarczy się umówić na spotkanie, na którym będzie można dobrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Waszych potrzeb. Jeżeli nie potrzebują Państwo drukarki lub kopiarki na własność, to można ją wydzierżawić i rozliczać się z nami abonamentowo. Nasza oferta to: kopiarki, drukarki, niszczarki, tonery.

Konica Minolta Sokółka. Dzierżawa

Zainteresowane osoby dzierżawą Konica Minolta Sokółka – mogą liczyć na atrakcyjne ceny. Bowiem ceny dzierżawy kopiarek i drukarek, zaczynają się już od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały, a przy druku kolorowym koszt to jedynie 15 gr. netto. Ceny, które proponujemy są ustalane indywidualnie, a nasza oferta dopasowana jest do bieżących potrzeb naszego klienta. Właśnie dlatego nikt nie przepłaca, bo ustalana jest ilość wydruków kolorowych i czarno-białych, które można wykorzystać w danym abonamencie.

Konica Minolta Sokółka. Dobre urządzenia

Konica Minolta Sokółka. Urządzenia tej firmy są znane na całym świecie i cieszą się ogromną popularnością i renomą. Ich największe zalety to praca na formatach A4 czy też A3, praca w trybie LAN – czyli że można podłączyć całe biuro do jednej drukarki. Jeszcze jedną zaletą są dyski twarde. Jeżeli ktoś prowadzi studencki serwis xero, to kopiarki mogą zapamiętywać duże ilości danych. Jeżeli więc studenci przychodzą z książkami do kserowania, to nie trzeba ich w kółko kserować tylko można drukować z pamięci dysku. Dzięki czemu kopiarka pracuje dużo wydajniej i oszczędza się sporo czasu, szczególnie gdy do naszego punktu są duże kolejki. Warto też zastanowić się nad otwarciem takiego punktu we współpracy z nami – dzierżawiąc od nas urządzenia.

Konica Minolta Sokółka. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.