Konica Minolta Hajnówka

Konica Minolta Hajnówka. Sprzedaż

Konica Minolta Hajnówka. Serdecznie zapraszamy do zakupów kopiarek, drukarek, niszczarek i tonerów. Można je oglądać na miejscu czyli w naszym salonie w Białymstoku. Dojeżdżamy także do naszych klientów także do Hajnówki! Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem w Państwa mieście. Możemy Państwu zaproponować najlepsze rozwiązanie dopasowane specjalnie do Waszych potrzeb. Jeżeli nie chcą Państwo kupować drukarki bądź kopiarki, to możemy Państwu zaproponować dzierżawę tych urządzeń i płatności abonamentowe!

Konica Minolta Hajnówka. Dzierżawa

Jeżeli są Państwo zainteresowani dzierżawą Konica Minolta Hajnówka – kopiarek bądź drukarek, to nasze ceny zaczynają się już od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały, a przy druku kolorowym koszt to jedynie 15 gr. netto. Ceny, które proponujemy są ustalane indywidualnie, a nasza oferta dopasowana jest do bieżących potrzeb naszego klienta. Dzięki czemu nie przepłaca. Ustalamy po prostu ilość wydruków kolorowych i czarno-białych, jakie można wykorzystać w danym abonamencie i nic tylko korzystać!

Konica Minolta Hajnówka. Dobre urządzenia

Konica Minolta Hajnówka. Kserokopiarki, a także drukarki tej firmy są znane na całym świecie, a także cieszą się bardzo dobrą renomą. Pracują na najpopularniejszych formatach A4 oraz A3. Urządzenia pracują także w sieci LAN, dzięki czemu można je podłączyć do kilku komputerów w biurze i drukować z każdego z nich. Co jest ogromną zaletą. Nowoczesne urządzenia mają także WIFI. Oprócz tego kopiarki mają też dyski twarde, na których znajdować się może bardzo duża ilość danych. Jednym słowem, nic tylko wyposażyć się w taki sprzęt kupując bądź dzierżawiąc upragnione urządzenie. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie całego województwa podlaskiego, na Mazurach, a także na części Mazowsza.

Konica Minolta Hajnówka. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.