Konica Minolta Bielsk Podlaski

Konica Minolta Bielsk Podlaski. Sprzedaż

Konica Minolta Bielsk Podlaski. Zapraszamy do zakupów w naszym salonie w Białymstoku lub do spotkania z naszym przedstawicielem u Państwa mieście! Dojeżdżamy do klienta także w Bielsku Podlaskim. W naszej ofercie są drukarki, kopiarki, niszczarki i tonery. Możemy Państwu zaproponować najlepsze rozwiązanie dopasowane do Waszych potrzeb. Dodatkowo nie musimy sprzedawać drukarki czy kopiarki, ale zaproponować jej dzierżawę i opłaty abonamentowe.

Konica Minolta Bielsk Podlaski. Dzierżawa

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani dzierżawą urządzeń Konica Minolta Bielsk Podlaski, to ceny zaczynają się od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały, a kolorowy wydruk kosztuje 15 gr. netto. Ceny są ustalane indywidualnie, a nasza oferta dopasowana jest do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu nikt za nic nie przepłaca, a wszystko jest niczym garnitur skrojony na miarę. Ustalamy ilość wydruków kolorowych, a także ilość wydruków czarno-białych w danym abonamencie. Szczegóły udzielimy w bezpośrednim kontakcie, do którego zachęcamy.

Konica Minolta Bielsk Podlaski. Dobre urządzenia

Konica Minolta Bielsk Podlaski.. Urządzenia tej firmy są używane na całym świecie, ponieważ mogą pracować przede wszystkim na popularnych formatach kartek A4 i A3. Dodatkowo nie ma problemu z pracą sieciową drukarki, która współpracuje z siecią LAN. Są też takie opcje jak drukowanie obustronne czy szybkie skanowane. Warto też dodać, że urządzenia mają twarde dyski, więc jeżeli prowadzimy punkt xero, to niektóre pozycje możemy zachować po skanowaniu w pamięci, dzięki czemu jeżeli inni przyjdą z tą samą książką, to nie trzeba będzie jej znów skanować. A całość będzie usprawniona. Jest to przydatne szczególnie, jeżeli nasz punkt jest blisko uczelni, gdyż studenci na ogół chcą kserować podobne materiały. Zatem zamiast kserować 30 razy jedną książkę wystarczy raz, a następnie wybrać ją z pamięci i ponownie wydrukować.

Konica Minolta Bielsk Podlaski. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.