Konica Minolta Siemiatycze

Konica Minolta Siemiatycze. Sprzedaż

Konica Minolta Siemiatycze. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym salonem sprzedażowym, w którego ofercie znajdują się urządzenia firmy Konica Minolta, ale też inne. Mamy drukarki, kopiarki, niszczarki i tonery. Dojeżdżamy do klienta, doradzimy też najlepsze rozwiązanie dopasowane do państwa potrzeb. Oprócz tego można u nas wydzierżawić urządzenie, dzięki czemu będziemy płacić za nie w abonamencie ustalonym na podstawie ilości wydruków czarno-białych i kolorowych.

Konica Minolta Siemiatycze. Dzierżawa

Jeżeli chodzi o dzierżawę urządzeń Konica Minolta Siemiatycze, to ceny zaczynają się już od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały zaś kolorowy od 15 gr. netto. Ceny ustalane są indywidualnie, a oferta dopasowana do potrzeb klienta, stąd też nie będą Państwo za nic przepłacać! Możemy bowiem ustalić ilość wydruków kolorowych i czarno-białych w danym abonamencie. Szczegółów udzielimy Państwu w bezpośrednim kontakcie.

Konica Minolta Siemiatycze. Dobre urządzenia

Konica Minolta Siemiatycze. Urządzenia tej firmy są używane na całym świecie, ponieważ mogą pracować przede wszystkim na popularnych formatach kartek A4 i A3. Dodatkowo nie ma problemu z pracą sieciową drukarki, która współpracuje z siecią LAN. Są też takie opcje jak drukowanie obustronne czy szybkie skanowane. Warto też dodać, że urządzenia mają twarde dyski, więc jeżeli prowadzimy punkt xero, to niektóre pozycje możemy zachować po skanowaniu w pamięci, dzięki czemu jeżeli inni przyjdą z tą samą książką, to nie trzeba będzie jej znów skanować. A całość będzie usprawniona. Jest to przydatne szczególnie, jeżeli nasz punkt jest blisko uczelni, gdyż studenci na ogół chcą kserować podobne materiały. Zatem zamiast kserować 30 razy jedną książkę wystarczy raz, a następnie wybrać ją z pamięci i ponownie wydrukować.

Konica Minolta Siemiatycze. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.