Konica Minolta Warszawa

Konica Minolta Warszawa. Sprzedaż

Konica Minolta Warszawa. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym salonem sprzedażowym urządzeń Konica Minolta Warszawa i okolice. Dojeżdżamy do naszych klientów. W swojej ofercie mamy drukarki, kopiarki firm Konica Minolta, Ricoch i inne. Posiadamy także tonery do tych urządzeń. Prowadzimy również ich serwis. Dodatkowo możemy Państwu zaproponować dzierżawę urządzeń, jeżeli nie potrzebują Państwo ich na własność. Ceny takiej dzierżawy są indywidualnie dopasowywane do Państwa potrzeb druku. Z przyjemnością doradzimy Państwu wybór najlepszych urządzeń.

Konica Minolta Warszawa. Dzierżawa

Kopiarki Konica Minolta Warszawa. Jest możliwość dzierżawy urządzeń i jest to kwota od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały i od 15 gr. netto za wydruk kolorowy. Mają Państwo gwarancję, że nie będzie trzeba przepłacać. Wystarczy określić liczbę wydruków czarno-białych oraz kolorowych w danym abonamencie. Można wydzierżawić jedno lub wiele urządzeń. Jeżeli nie wiedzą Państwo dokładnie czego potrzebują, to warto skontaktować się z nami. Nasi doradcy profesjonalnie doradzą i pomogą dobrać najlepsze urządzenie.

Konica Minolta Warszawa. Dobre urządzenia

Urządzenia firmy Konica Minolta są uznane na całym świecie, a także w Polsce. Doskonale sprawdzają się w biurze, punktach xero, a także w domu. Pracują w sieci LAN, można drukować w formatach najpopularniejszych A4, A3. Jest też możliwość druku obustronnego, a także szybkiego skanowania dokumentów. Warto dodać, że urządzenia posiadają dyski twarde, na których możemy trzymać naprawdę bardzo dużo danych. Jest to przydatne jeżeli nie chcemy skanować choćby tych samych książek. Kolejne kopie możemy drukować bezpośrednio z pamięci urządzenia. Co usprawnia proces druku, szczególnie w punktach xero, gdzie przychodzi sporo studentów z różnymi materiałami.

Konica Minolta Warszawa. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.