Konica Minolta Łomża

Konica Minolta Łomża. Sprzedaż

Konica Minolta Łomża. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu sprzedaży drukarek, kopiarek między innymi firmy Konica. Warto dodać też, że dojeżdżamy do klientów – także w Łomży! Posiadamy w sprzedaży także tonery. Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem urządzeń firmy Konica Minolta. Nasi przedstawiciele doradzą Państwu, który model urządzenia będzie dla Państwa najlepszy. Ważne jest też to, że nie zawsze trzeba kupować urządzenie na własność – można je po prostu wydzierżawić i rozliczać się abonamentowo w zależności od tego ile drukujemy oraz czy drukujemy w czerni i bieli czy kolorowo czy i tak i tak. Serdecznie zapraszamy do działu kontakt, a pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa.

Konica Minolta Łomża. Dzierżawa

Kopiarki Konica Minolta Łomża ceny dzierżawy zaczynają się już od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały, a także od 15 gr. netto za wydruk kolorowy. Mają Państwo gwarancje, że nie będą musieli przepłacać, ponieważ ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta. To jak garnitur szyty na miarę, a nie jeden ze sklepowej półki. Możemy również z Państwem określić ile w danym abonamencie będą Państwo drukować co wpłynie korzystnie na Państwa cenę.

Konica Minolta Łomża. Dobre urządzenia

Konica Minolta Łomża. Urządzenia Konica Minolta są uznane na całym świecie. Mogą pracować w formatach A4 oraz A3. Praca kopiarki jest wydajniejsza i łatwiejsza w zarządzaniu dzięki temu, że jest ona przygotowana do pracy w sieci komputerowej LAN. Dzięki temu całe biuro można podłączyć do jednego urządzenia. W dzisiejszych czasach, gdy mamy laptopy – możemy też drukować przy pomocy Wi-Fi. Co jest bardzo wygodne, bo nie musimy wpinać komputera w żaden sieciowy kabel. To szczególnie ważne, gdy pracujemy w luźnych warunkach, trzymając na przykład laptopa na kolanach.

Jeżeli prowadzimy punkt xero i studenci często przynoszą te same książki, to nie musimy w kółko ich skanować. Nasze urządzenia mają dyski twarde i potrafią zapamiętać gigantyczne ilości danych. To bardzo przydatna funkcja,  by z pamięci odtwarzać kolejne strony do wydruku. Jest to dużo prostsze i wygodniejsze rozwiązanie.

Konica Minolta Łomża. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.