Konica Minolta Suwałki

Konica Minolta Suwałki

Konica Minolta Suwałki. Sprzedaż

Konica Minolta Suwałki. Polecamy Państwu nasz serwis, a także salon sprzedaży drukarek, kopiarek między innymi firmy Konica. Posiadamy w sprzedaży także tonery. Z przyjemnością zapraszamy do naszej siedziby w Białymstoku, ale też dojedziemy do Państwa jeżeli jesteście w innym mieście – na przykład w Suwałkach. Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem urządzeń firmy Konica Minolta. Doradzimy z wyborem najlepszgo modelu. Warto też dodać, że nie trzeba kupować urządzenia na własność, można je od nas wydzierżawić. Możemu zaproponować Państwu dogodny abonament. Jeżeli nie drukujemy wielkich ilości i nie chcemy inwestować w urządzenie dużych pieniędzy lub kopiarki używamy tylko przez jakiś czas, to może lepszym sposobem będzie własnie wydzierżawienie jej od nas niz kupno, jednakże zarówno w pierwszym jak i drugim rozwiąznaiu doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze urządzenie.

Konica Minolta Suwałki. Dzierżawa

Przy dzierżawie kopiarek Konica Minolta Suwałki ceny zaczynają się już od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały, a także od 15 gr. netto za wydruk kolorowy. Ceny są ustalae indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta. Dlatego mają Państwo gwarancję, że nie będą przepłacać. Możemy również z Państwem okreśić ile w danym abonamencie będą Państwo drukować co wpłynie korzystnie na Państwa cenę. Po szczegóły serdecznie zapraszamy do działy kontakt.

Konica Minolta Suwałki. Dobre urządzenia

Konica Minolta Suwałki. Urządzenia Konica Minolta są uznane na całym świecie. Mogą pracować na różnych formatach papieru, także na najpopularniejszych A4 oraz A3. Praca kopiarki jest wydajniejsza i łatwiejsza w zarządzaniu dzięki temu, że jest ona przygotowana do pracy w sieci LAN. Dlatego też z jednego urządzenia może korzystać całe biuro. Gdy będą tworzyć sieć. Warto dodać, że oprócz klasycznego drukowania, urządzenie potrafi również drukować obustornnie, co jest bardzo przydatną funkcją. Także bardzo szybko i sprawnie można skanować. Dodać należy, że urządzenia mają dyski twarde i potrafią zapamiętać gigantyczne ilości danych. To bardzo przydatna funkcja, gdy prowadzimy punkt ksero. Często zdarza się tak, że np. studenci przychodzą z tymi samymi książkami. Zamiast je w kółko skanować, wystarczy zrobić to raz, a później odtwarzać z pamięci kolejne strony do wydruku. Jest to dużo prostrze i wygodniejsze rozwiązanie.

Konica Minolta Suwałki. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.