Konica Minolta Białystok

Konica Minolta Białystok

Konica Minolta Białystok. Sprzedaż

Konica Minolta Białystok. Jeżeli szukają Państwo serwisu, a także salonu sprzedażowego drukarek, kopiarek i tonerów, to z przyjemnością zapraszamy do naszej siedziby. Prowadzimy sprzedaż oraz serwis urządzeń firmy Konica Minolta. Doradzimy z wyborem najlepszgo modelu. Warto też zaznaczyć, że nie trzeba wcale kupować urządzenia, można je po prostu wydzierżawić. Zatem jeżeli bardziej opłaci się to finansowo, to na pewno będzie to dużo lepszy wybór. Są bowiem firmy, które potrzebują urządzeń na własność, są jednak takie, które nie drukują aż tak dużo i opłaca im się posiadać urządzenie w abonamencie.

Konica Minolta Białystok. Dzierżawa

Przy dzierżawie kopiarek Konica Minolta Białystok ceny zaczynają się już od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały i od 15 gr. netto za wydruk kolorowy. Ceny ustalamy indywidualnie do potrzeb klienta. Dlatego mają Państwo gwarancję, że nie będą przepłacać. Można bowiem określić liczbę wydruków kolorowych i czarno-białych w danym abonamencie. Po szczegóły serdecznie zapraszamy do działy kontakt.

Konica Minolta Białystok. Dobre urządzenia

Konica Minolta Białystok. Urządzenia tej firmy są znane na całym świecie. Mogą pracować na formatach papieru – najpopularniejszym A4 oraz A3. Praca drukarki jest jeszcze wydajniejsza dzięki temu, że jest ona przygotowana do pracy w sieci LAN. Warto dodać, że oprócz klasycznego drukowania, urządzenie potrafi również drukować obustornnie, a także bardzo szybko i sprawnie skanować. Dodać należy, że urządzenia mają dyski twarde i potrafią zapamiętać gigantyczne ilości danych. Dlatego też jeżeli ktoś chciałby prowadzić punkt ksero blisko uczelni, to warto zastanowić się nad dzierżawą kilku urządzeń. Niektóre pozycje można drukować studentom bezpośrednio z pamięci, więc nie będzie potrzeby skanować wciąż tych samych książek czy innych materiałów. A to usprawni proces druku.

Konica Minolta Białystok. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.