Konica Minolta sprzedaż dzierżawa

Konica Minolta to uznana firma na całym świecie. Jeżeli szukają Państwo drukarki lub kserokopiarki, to możemy śmiało polecić wybór własnie tej firmy. W naszym sklepie z przyjemnością doradzimy Państwu wybór najlepszego modelu. Ważne, że nie trzeba wcale kupować urządzenia, można je po prostu wydzierżawić. Zatem jeżeli bardziej opłaci się to finansowo, to na pewno będzie to dużo lepszy wybór. Jednakże są firmy, które potrzebują kserokopiarek lub drukarek na własność – zatem jak najbardziej można u nas takowe zakupić. W naszym asortymencie są nie tylko urządzenia firmy Konica Minolta, ale też innych firm. Zachęcamy do przejrzenia naszej całej oferty.

Konica Minolta. Bank papieru

Przykładowe urządzenie Konica Minolta może pracować w formatach papieru A4 lub A3. Również niektóre modele są przygotowane do pracy w sieci LAN. Oprócz druku możemy też skanować i drukować obustronnie. Urządzenia mają kasety na papier, a także posiadać mogą banki papieru, co bardzo ułatwia życie.  Kopiarki mają też panele dotykowe w języku polskim. Zapraszamy do kontaktu, wtedy będziemy mogli zaproponować najlepszy model dla Państwa.

Konica Minolta to bardzo dobre urządzenie. Potrafi błyskawicznie drukować i skanować. Urządzenia mogą mieć pojemne dyski twarde, a tonery zamienne nie są zbyt drogie, co przy dużych ilościach druku ma naprawdę wielkie znaczenie. Jeżeli chcą Państwo poznać specyfikacje techniczne urządzeń, które mamy w swojej ofercie proszę wybrać zakładkę sprzedaż, a następnie odpowiednią kategorię. Wówczas wyświetlą się Państwu modele, które możemy zaproponować.

Konica Minolta. Dzierżawa

Zachęcamy również do obejrzenia zakładki Dzierżawa, w której mogą Państwo odnaleźć alternatywną do zakupu propozycję, która może się okazać atrakcyjna finansowo. Jeżeli nie mogą Państwo zadecydować, wystarczy napisać lub zadzwonić do nas, a pomożemy z wyborem. Serdecznie zapraszamy!

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.