Konica Minolta Ełk

Konica Minolta Ełk. Sprzedaż

Konica Minolta Ełk. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym salonie. Mamy w swojej ofercie drukarki, kopiarki, niszczarki, a także tonery. Urządzenia także firmy Konica Minolta. Można je nabyć bezpośrednio w naszym salonie sprzedażowym przy ul. Św. Rocha 10 w Białymstoku, ale też dojeżdżamy do klientów także w Ełku! Wystarczy umówić się z przedstawicielem naszej firmy, który przedstawi dokładną ofertę, a także pomoże dobrać najlepsze urządzenie dopasowane do Państwa potrzeb. Dodatkowo prowadzimy też serwis urządzeń oraz usługę dla tych, którzy nie chcą kupować urządzenia na własność tylko wydzierżawić.

Konica Minolta Ełk. Dzierżawa

Konica Minolta Ełk. Dzierżawa urządzenia to bardzo dobry pomysł dla tych, którzy na przykład prowadzą punkt ksero bądź nie drukują zbyt wiele i kupno urządzenia nie jest dla nich opłacalne. Wtedy to ustalamy abonament, w którym z góry możemy ustalić ilość wydruków w danym miesiącu. Ceny zaczynają się od 15 gr. netto za wydruk kolorowy oraz 2 gr. za wydruk czarno-biały. Oferta jest dopasowana do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu nie muszą oni przepłacać.

Konica Minolta Ełk. Uznana firma

Konica Minolta Ełk to uznana firma na całym świecie. Ma bardzo dobrą opinię wśród korzystających. Urządzenia tej firmy można wykorzystać choćby w punkcie xero czy też w biurach. W takim punkcie przydatną opcją będzie na pewno posiadanie dysku twardego, w który są wyposażone urządzenia Konica Minolta. Dzięki temu jeżeli przykładowo studenci będą przychodzić z książkami do kopiowania, to wystarczy, że raz wgramy do pamięci skany, a następnie będziemy je tylko drukować, co ułatwi nam pracę, bo nie będzie trzeba w kółko skanować tej samej książki, tylko wystarczy ją wybrać z pamięci urządzenia. Warto dodać tylko, że urządzenia pracują najpopularniejszych formatach A4 oraz A3. Polecamy i zapraszamy do kontaktu!

Konica Minolta Ełk. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.