Konica Minolta Olecko

Konica Minolta Olecko. Sprzedaż

Konica Minolta Olecko. Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do skorzystania z naszej oferty, w której mamy kopiarki, drukarki, niszczarki, tonery. Urządzenia między innymi firmy Konica Minolta można zakupić w naszym salonie w Białymstoku lub u siebie w mieście, ponieważ dojeżdżamy do klientów, także w Olecuku! Wystarczy umówić się z naszym przedstawicielem, który przedstawi dokładną ofertę, a także pomoże dobrać najlepsze urządzenie dopasowane do Państwa potrzeb. Dodatkowo prowadzimy też serwis urządzeń oraz usługę dzierżawy urządzeń, dla tych, których nie chcą mieć go na własność.

Konica Minolta Olecko. Dzierżawa

Konica Minolta Olecko. Dzierżawa urządzenia to wygodne rozwiązanie dla tych, którym urządzenie nie jest potrzebne na własność, a korzystają z niego na przykład sporadycznie. W danym abonamencie można ustalić ile wydruków kolorowych i czarno-białych będzie realizowanych i tylko za to zapłacimy. A ceny nie są wygórowane – od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały i od 15 gr. netto za wydruk kolorowy.

Konica Minolta Olecko. Uznana firma

Konica Minolta Ełk to uznana firma na całym świecie. Ma bardzo dobrą opinię wśród korzystających. Urządzenia tej firmy można wykorzystać choćby w punkcie xero czy też w biurach. W takim punkcie przydatną opcją będzie na pewno posiadanie dysku twardego, w który są wyposażone urządzenia Konica Minolta. Dzięki temu jeżeli przykładowo studenci będą przychodzić z książkami do kopiowania, to wystarczy, że raz wgramy do pamięci skany, a następnie będziemy je tylko drukować, co ułatwi nam pracę, bo nie będzie trzeba w kółko skanować tej samej książki, tylko wystarczy ją wybrać z pamięci urządzenia. Warto dodać tylko, że urządzenia pracują najpopularniejszych formatach A4 oraz A3. Polecamy i zapraszamy do kontaktu!

Konica Minolta Olecko. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– faksów

– niszczarek

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.