Konica Minolta Gołdap

Konica Minolta Gołdap. Sprzedaż

Konica Minolta Gołdap. Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów w naszym salonie sprzedażowym w Białymstoku. Mamy w swojej ofercie urządzenia firmy Konica Minolta, sprzedajemy kopiarki, drukarki, tonery i niszczarki. Dojeżdżamy do klienta, także do Gołdapi! Możemy doradzić z wyborem najlepszego urządzenia dla Państwa działalności, tak by urządzenie wydajnie i długo służyło jak najlepiej. W razie kłopotów z urządzeniem prowadzimy także serwis. Jest także opcja dzierżawy urządzenia jeżeli nie chcą Państwo kupować go na własność. Może to być dobre rozwiązanie, jeżeli model biznesowy Państwa działalności nie przewiduje wielkich ilości druków, tylko na przykład sporadyczne.

Konica Minolta Gołdap. Dzierżawa

Jeżeli chodzi o dzierżawę urządzeń Konica Minolta Gołdap, to ceny zaczynają się od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały, zaś kolorowy od 15 gr. netto. Ceny są ustalane indywidualnie i są dopasowane do potrzeb klienta. Dlatego też mają Państwo gwarancję, że nie trzeba będzie przepłacać. Można bowiem określić liczbę wydruków kolorowych i czarno-białych w danym planie abonamentowym. Szczegóły otrzymają Państwo osobiście, telefonicznie bądź e-mailem – zatem zapraszamy do działu kontakt

Konica Minolta Gołdap. Dobre urządzenia

Konica Minolta Mońki – to są urządzenia znane na całym świecie. Mają bardzo dobrą opinię i pracują bardzo wydajnie. Kopiarki pracują na formatach papieru – A3 oraz A4 – które są najpopularniejsze. Praca drukarki czy kopiarki jest wydajniejsza dzięki temu, że są gotowe do pracy w sieci LAN. Dzięki czemu całe nasze biuro możemy podpiąć pod jedno urządzenie. Dodatkowo jeżeli prowadzimy punkt ksero, to niektóre, powtarzające się materiały możemy przechowywać w pamięci urządzenia. Ma ono bardzo duży dysk twardy, na którym zmieścimy naprawdę sporo danych. Otwierając punkt ksero – możemy rozważyć opcję dzierżawy urządzeń, co zmniejszy nasze koszty działalności.

Konica Minolta Gołdap. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.