Konica Minolta Siedlce

Konica Minolta Siedlce. Sprzedaż

Konica Minolta Siedlce. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do naszego salonu w Białymstoku, gdzie można kupić kopiarki, drukarki, niszczarki i tonery, także firmy Konica Minolta. Można też umówić się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Dojeżdżamy także do Siedlec! Wybierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Waszych potrzeb. Nie trzeba też kupować urządzenia na własność, można je wydzierżawić i rozliczać się z nami przy pomocy abonamentu. Ustalimy wspólnie najlepsze rozwiązanie – albo sprzedaż urządzenia albo dzierżawę. Zapraszamy do współpracy!

Konica Minolta Siedlce. Dzierżawa

Zainteresowane osoby dzierżawą Konica Minolta Sokółka – mogą liczyć na atrakcyjne ceny. Bowiem ceny dzierżawy kopiarek i drukarek, zaczynają się już od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały, a przy druku kolorowym koszt to jedynie 15 gr. netto. Ceny, które proponujemy są ustalane indywidualnie, a nasza oferta dopasowana jest do bieżących potrzeb naszego klienta. Właśnie dlatego nikt nie przepłaca, bo ustalana jest ilość wydruków kolorowych i czarno-białych, które można wykorzystać w danym abonamencie.

Konica Minolta Siedlce. Dobre urządzenia

Konica Minolta Sokółka. Urządzenia tej firmy są znane na całym świecie i cieszą się ogromną popularnością i renomą. Ich największe zalety to praca na formatach A4 czy też A3, praca w trybie LAN – czyli że można podłączyć całe biuro do jednej drukarki. Jeszcze jedną zaletą są dyski twarde. Jeżeli ktoś prowadzi studencki serwis xero, to kopiarki mogą zapamiętywać duże ilości danych. Jeżeli więc studenci przychodzą z książkami do kserowania, to nie trzeba ich w kółko kserować tylko można drukować z pamięci dysku. Dzięki czemu kopiarka pracuje dużo wydajniej i oszczędza się sporo czasu, szczególnie gdy do naszego punktu są duże kolejki. Warto też zastanowić się nad otwarciem takiego punktu we współpracy z nami – dzierżawiąc od nas urządzenia.

Konica Minolta Siedlce. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.