Konica Minolta Ostrołęka

Konica Minolta Ostrołęka. Sprzedaż

Konica Minolta Ostrołęka. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszego salony sprzedażowego, który mieści się w Białymstoku przy ul. Św. Rocha 10. Dojeżdżamy także do klienta w Ostrołęce! Możemy doradzić z wyborem najlepszego modelu jeżeli nie mają Państwo jeszcze sprecyzowanego urządzenia, które chcecie kupić. Dodatkowo możemy wydzierżawić urządzenie i rozliczać się w abonamencie za jego używanie. W razie czego mamy też serwis urządzeń, zatem nie zostaną Państwo sami, gdy coś pójdzie nie tak jak trzeba. W naszej ofercie jest duży wybór kopiarek, drukarek, niszczarek i tonerów.

Konica Minolta Ostrołęka. Dzierżawa

Przy dzierżawie kopiarek Konica Minolta Ostrołęka ceny zaczynają się już od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały i od 15 gr. netto za wydruk kolorowy. Ceny ustalamy indywidualnie do potrzeb klienta. Dlatego mają Państwo gwarancję, że nie będą przepłacać. Można bowiem określić liczbę wydruków kolorowych i czarno-białych w danym abonamencie. Po szczegóły serdecznie zapraszamy do działy kontakt.

Konica Minolta Ostrołęka. Dobre urządzenia

Konica Minolta Ostrołęka. Urządzenia tej firmy są znane na całym świecie. Mogą pracować na formatach papieru – najpopularniejszym A4 oraz A3. Praca drukarki jest jeszcze wydajniejsza dzięki temu, że jest ona przygotowana do pracy w sieci LAN. Warto dodać, że oprócz klasycznego drukowania, urządzenie potrafi również drukować obustornnie, a także bardzo szybko i sprawnie skanować. Dodać należy, że urządzenia mają dyski twarde i potrafią zapamiętać gigantyczne ilości danych. Dlatego też jeżeli ktoś chciałby prowadzić punkt ksero blisko uczelni, to warto zastanowić się nad dzierżawą kilku urządzeń. Niektóre pozycje można drukować studentom bezpośrednio z pamięci, więc nie będzie potrzeby skanować wciąż tych samych książek czy innych materiałów. A to usprawni proces druku.

Konica Minolta Ostrołęka. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.