Konica Minolta Ostrów Mazowiecka

Konica Minolta Ostrów Mazowiecka. Sprzedaż

Konica Minolta Ostrów Mazowiecka. Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do współpracy z naszą firmą. Oferujemy kopiarki, niszczarki, drukarki i tonery. Można je kupić bezpośrednio w naszym salonie sprzedażowym w Białymstoku przy ul. Św. Rocha 10 lub skontaktować się z naszym przedstawicielem, który dojedzie także do Ostrowi Mazowieckiej!  Wystarczy telefon lub e-mail, a resztę ustalimy. Warto wiedzieć, że urządzeń, które proponujemy nie trzeba kupować na własność. Można zwyczajnie je wydzierżawić i płacić comiesięczny abonament.

Konica Minolta Ostrów Mazowiecka. Dzierżawa

Ceny takiej dzierżawy wynosi od 2 gr. netto za wydruk czarno-biały i od 15 gr. netto za wydruk kolorowy. Cena będzie dopasowana do Państwa potrzeb. Ustalamy ilość wydruków czarno-białych i kolorowych, jakie można wykorzystać w danym abonamencie. Ceny, które proponujemy są ustalane indywidualnie, a nasza oferta dopasowana jest do bieżących potrzeb naszego klienta.

Konica Minolta Ostrów Mazowiecka. Dobre urządzenia

Konica Minolta Ostrów Mazowiecka. Nasze urządzenia są bardzo znane na całym świecie. Można z nich korzystać podłączając bezpośrednio do komputera bądź do sieci LAN – tak by współpracowały z całym biurem. Kopiarki drukują w popularnych formatach A4 i A3. Oprócz tego mają też dyski twarde, na których możemy przechowywać ogromne ilości danych. To jest przydatna funkcja dla tych, którzy nie chcą kserować co jakiś czas tych samych materiałów, co przy większej ilości jest męczące. Wystarczy z pamięci wybrać konkretną pozycję i od razu drukować. Jeżeli ktoś prowadzi punkt ksero, to taka opcja będzie dla niego zbawienna. Warto się zastanowić tez nad dzierżawą urządzeń do takiego punktu, gdy chcemy szybko się rozbudować lub mieć większy przemiał w roku studenckim.

Konica Minolta Ostrów Mazowiecka. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.