Konica Minolta Sokołów Podlaski

Konica Minolta Sokołów Podlaski. Sprzedaż

Konica Minolta Sokołów Podlaski. Zapraszamy Państwa do zakupów w naszym salonie sprzedażowym, który mieści się w Białymstoku przy ul. Św. Rocha 10. Mamy w sprzedaży kopiarki, drukarki, niszczarki, a także tonery. Urządzenia są między innymi firmy Konica Minolta, ale też innych. Dojeżdżamy również do klientów w Sokołowie Podlaskim! Wystarczy, że umówią się Państwo z naszym przedstawicielem telefonicznie lub e-mailowo. Prowadzimy również serwis urządzeń, a także usługę dzierżawy – dzięki której nie trzeba mieć urządzenia na własność, tylko wystarczy rozliczać się za nie w abonamencie.

Konica Minolta Sokołów Podlaski. Dzierżawa

Konica Minolta Sokołów Podlaski. Przy dzierżawie można liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, bo te zaczynają się od 2 gr. netto przy wydruku czarno-białym, zaś przy kolorowym od 15 gr. netto. Ceny ustalane są indywidualnie. Oferta dopasowana jest do potrzeb klientów, dzięki czemu nie trzeba przepłacać, bo ilość wydruków jest ustalana w danym abonamencie z góry. Zarówno przy wydrukach czarno-białych jak i kolorowych.

Konica Minolta Sokołów Podlaski. Uznana firma

Konica Minolta Sokołów Podlaski to uznana firma na całym świecie. Ma bardzo dobrą opinię wśród korzystających. Urządzenia tej firmy można wykorzystać choćby w punkcie xero czy też w biurach. W takim punkcie przydatną opcją będzie na pewno posiadanie dysku twardego, w który są wyposażone urządzenia Konica Minolta. Dzięki temu jeżeli przykładowo studenci będą przychodzić z książkami do kopiowania, to wystarczy, że raz wgramy do pamięci skany, a następnie będziemy je tylko drukować, co ułatwi nam pracę, bo nie będzie trzeba w kółko skanować tej samej książki, tylko wystarczy ją wybrać z pamięci urządzenia. Warto dodać tylko, że urządzenia pracują najpopularniejszych formatach A4 oraz A3. Polecamy i zapraszamy do kontaktu!

Konica Minolta Sokołów Podlaski. Kontakt

Nasza firma zajmuje się również serwisowaniem urządzeń.

Serwisujemy urządzenia biurowe:

– na całym obszarze województwa podlaskiego.

– części województwa mazowieckiego

– części województwa warmińsko-mazurskiego

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem:

– kserokopiarek

– drukarek

– urządzeń wielofunkcyjnych

– faksów

– niszczarek

Zapraszamy do działu kontakt, w którym znajdą Państwo wszystkie numery telefonów oraz adresy.