Kserokopiarki Warszawa. Sprzedaż, serwis, dzierżawa

Kserokopiarki Warszawa. Planując zakup urządzeń biurowych do firmy, należy myśleć nie tylko o wydajności pracy i cenie, lecz także o wykorzystaniu urządzeń w przyszłości. Obecnie technologie rozwijają się bardzo szybko, cały czas pojawiają się nowe funkcje i możliwości, w związku z czym nie warto inwestować funduszy w produkty, które w przyszłości nie zapewnią wydajnej i bezawaryjnej pracy.

Kserokopiarki Warszawa. Konica Minolta liderem na rynku

Konica Minolta oferuje różne urządzenia wielofunkcyjne dedykowane do pracy w biurze. Seria urządzeń Konika Minolta posiada funkcje, dzięki którym użytkownicy dbają o środowisko oraz nie marnują dużej ilości papieru, jak ma to miejsce w wielu biurach. Oszczędność papieru i tonera, niski pobór energii oraz funkcje pomagające dbać o środowisko sprawiają, że oferowane przez firmę urządzenia wielofunkcyjne to inwestycja i oszczędność, co dla każdej firmy na kluczowe znaczenie.

Na uwagę zasługuje fakt, iż proponowane przez Konica Minolta urządzenia wielofunkcyjne dla biur daję kontrolę dostępu oraz ograniczenie funkcji użytkowników. Jedno urządzenie umożliwia stworzenie kont nawet dla 1000 osób, które będą uwierzytelniane np. za pomocą skanera linii papilarnych lub bezkontaktowej karty identyfikacyjnej. Najważniejszą zaletą urządzeń dla biur Konica Minolta jest niewątpliwie łatwa i intuicyjna obsługa. Prosty, kolorowy ekran oraz podgląd druku sprawiają, że każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić wygląd dokumentu przed drukiem i tym samym uniknąć wszelkich pomyłek.Urządzenia Konica Minolta to nowa, wyższa jakość pracy w biurze.

Kserokopiarki Warszawa. W zarządzaniu dokumentami

Konica Minolta jest kluczowym producentem biurowych urządzeń wielofunkcyjnych. Bezawaryjne działanie, wysoka jakość druku oraz duże zaawansowanie technologiczne sprawiają, że urządzenia Konica Minolta pracują w tysiącach firm i domów.Rosnąca ilość informacji sprawia, że zarządzanie dokumentami ich archiwizacja oraz porządkowanie są coraz bardziej istotnymi kwestiami w firmach. Wychodząc naprzeciw tym problemom Konica Minolta wprowadziła na rynek nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania dokumentami, dzięki którym proces reorganizacji pracy i cyfryzacji jest bardzo prosty. Nowoczesne rozwiązania ECM (Enterprise Content Management) proponowane przez Konica Minolta ułatwiają zarządzanie pocztą elektroniczną, zarządzanie dokumentami czy przetwarzanie i przechowywanie ważnych plików i dokumentów. Co ciekawe rozwiązania Konica Minolta mogą być zintegrowane z wieloma systemami, dzięki czemu pozwalają na stworzenie wspólnego systemu zarządzania dokumentacją.