Niszczarki Sejny

Niszczarki Sejny. Czy jest alternatywa?

Niszczarki Sejny. Niezbędne w biurze.

Niszczarki Sejny. Niszczarki do dokumentów to urządzenia niezbędne w pracach biurowych.  Znajdują zastosowanie niemal w każdej firmie czy instytucji, której zależy na ścisłej tajności niszczonych dokumentów. Nieraz i nie dwa sięgają po nie także osoby prywatne. Wyrzucają papiery czy nawet zdjęcia na makulaturę nie jest właściwym rozwiązaniem, ceniąc swoją prywatność. Nikt nie chce aby ważne dokumenty nie dostały się w nie powołane ręce. Korzystanie z niszczarki do dokumentów ma wpływ na redukcję ilości miejsca, ponieważ kartki zostają pocięte na cienkie paski, które następnie można wrzucić do worka na śmieci.

Niszczarki Sejny. Utylizacja papieru.

Papier w takiej formie o wiele łatwiej poddać utylizacji. Niszczarka ma na celu destrukcję dokumentów tak, aby ich odtworzenie było praktycznie nie możliwe bez zastosowania nowoczesnych technologii. W naszej ofercie znajdziecie urządzenia dla każdego sektora rynku, o różnym stopniu tajności, aby zapewnić ścinki o najmniejszej możliwej szerokości. Największe stopnie tajności są przeznaczone wyłącznie do kancelarii instytucji państwowych oraz wojskowych. Proponujemy zarówno małe i kompaktowe urządzenia do domowego użytku, jak i profesjonalne i automatyczne urządzenia do instytucji publicznej.Oprócz niszczarki do dokumentów w firmach używa się takich maszyn jak: trymery i gilotyny.

Niszczarki Sejny. A może gilotyna?

Gilotyna do papieru to urządzenie niezastąpione w biurze. Precyzja cięcia gilotyny daleko w tyle pozostawia tradycyjny sposób cięcia papieru, jaki stanowią nożyczki. Gilotyną do papieru wyrównuje się dokumenty, przecina kartki, czy odcina perforację. Gilotyny są przyrządami bardzo prostymi w obsłudze oraz stabilnymi dzięki ciężkiej podstawie, która dodatkowo może być wyposażona w antypoślizgowe nóżki. Nowoczesne gilotyny posiadają ostrze wykonane z najwyższej jakości hartowanej stali węglowej, co jest ważne, gdyż ich podstawowym zadaniem jest precyzyjne cięcie, nie zostawiające żadnych śladów na papierze.

Niszczarki Sejny. Elegancja trymerów.

Trymer to urządzenie do profesjonalnego przycinania papieru, szczególnie dokumentów, pism, dokumentacji technicznej, drobniejszych elementów takich jak na przykład wizytówki. Trymer przyda się wszędzie tam gdzie liczą się szybkie, profesjonalne cięcia zapewniające elegancję i estetykę elementów papierowych. Trymery do papieru świetnie zdają egzamin zarówno w biurach, punktach usługowych jak i w profesjonalnych zakładach poligraficznych, a także w zwykłych domach. Niektóre oferowane przez nas trymery tną do 15 kartek jednocześnie.