Kserokopiarki Sokółka. Sprzedaż, serwis, dzierżawa

Kserokopiarki Sokółka mają wiele zalet

Kserokopiarki Sokółka są kilka razy droższe od drukarek, ale mają dwie wielkie zalety. Przede wszystkim są zdecydowanie tańsze w eksploatacji – koszt wydruku jednej strony jest niższy, niż w przypadku drukarek. Wynika to głównie z niższej ceny materiałów eksploatacyjnych. Jeśli zatem drukujemy w dużych ilościach, to niższe koszty eksploatacji kserokopiarki zrównoważą wyższe koszty jej zakupu. Wkrótce zauważymy, że kserokopiarka przynosi oszczędności.

Drugi istotny atut to znacznie szerszy wybór funkcji. Jak sama nazwa wskazuje, kserokopiarki oferują możliwość kopiowania, lecz obecnie to tylko jedna z wielu opcji. Zwykle posiadają również funkcję skanowania, a także zapisywania obrazów w pamięci komputera lub bezpośrednio w pamięci zewnętrznej podłączonej za pomocą złącza USB. Gdy zależy nam na bogactwie dostępnych funkcji, warto pomyśleć o zakupie kserokopiarki marki Konica Minolta. Dzięki pojemnemu dyskowi twardemu i dużej pamięci ram, wszelkie operacje przebiegną dla zarzutu.

Kserokopiarki Sokółka Dzierżawa korzystna dla klienta i nie tylko

Dzierżawa kserokopiarek to doskonała alternatywa dla zakupu. Sprzęt pozostanie własnością dostawcy przez cały okres korzystania z urządzenia. Klient dokonuje stałej miesięcznej opłaty. Uzależniona jest ona od ilości wykonanych wydruków na podstawie wskazania stanu licznika kserokopiarki. Taka opłata miesięczna pokryje wszelkie koszty eksploatacji za wyjątkiem papieru.

Dzierżawa niesie za sobą liczne korzyści. Dostawca jeśli chce zarobić, musi utrzymać sprzęt w dobrym stanie. Często to u klienta umieszcza się magazyn tonerów, co ma gwarantować szybki czas reakcji serwisu oraz urządzenie zastępcze w przypadku oczekiwania na części czy przedłużającej się awarii. Jeżeli wynajęta kserokopiarka zacznie się zużywać, pojawią się usterki, wtedy zostanie bez problemu wymieniana na nową. Dzięki temu klient nie musi się rozmyślać, co zrobić ze starym sprzętem.

Wynajem kserokopiarki wydaje się atrakcyjny również dla samego dostawcy. Po danym czasie zyskuje lojalność klienta. Dzięki mniejszej, ale stałej opłacie unika sytuacji, w której klient podczas większych napraw sprawdza na rynku, czy ktoś nie wykona jej taniej. Gdy okres wynajmu się skończy kserokopiarka wciąż jest własnością dostawcy. Następnie może ją odnowić i wynająć mniej wymagającemu klientowi w rozsądnej cenie.