Kserokopiarki Siedlce

Kserokopiarki Siedlce. Sprzęt na każdą okazję.

Kserokopiarki Siedlce pozwala na efektywną pracę

Każde biuro powinno być wyposażone w urządzenie do przetwarzania obrazu, często funkcja samego druku nie wystarczy. Aby nasze biuro funkcjonowało efektywnie, najpierw należy się zastanowić jakie urządzenie kupić lub wynająć. Aby przejść do wyboru odpowiedniego urządzenia, najpierw musimy odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Przede wszystkim należy ustalić jaki format papieru będzie przez nas używany. Istotny jest też wybór koloru i ilość drukowanych stron. Za kupno kserokopiarki Siedlce istnieje opcja odliczenia podatku VAT.

Kserokopiarki Siedlce rywalizują z drukarkami

Kserokopiarki dominują nad drukarkami nie tylko pod względem gabarytów. Kosztują kilka razy drożej. Jednak to właśnie kserokopiarki widzimy w urzędach czy korporacjach. Przede wszystkim ich użytkowanie jest dużo tańsze niż w przypadku drukarek. Niższa cena materiałów eksploatacyjnych oznacza niższy koszt wydruku. Jeśli dokonujemy masowych operacji, to w dłuższej perspektywie koszt zakupu kserokopiarki na pewno nam się zwróci.

Kserokopiarki Siedlce. Kupywać czy dzierżawić?

Alternatywa dla zakupu to dzierżawa kserokopiarek. Urządzenie  pozostaje własnością dostawcy przez cały okres korzystania z urządzenia. Wynajmujący dokonuje opłaty miesięcznej, która uzależniona jest od ilości wykonanych wydruków na podstawie wskazania stanu licznika kserokopiarki. Opłata miesięczna pokrywa wszystkie koszty eksploatacji. Jednak nie wlicza się w to papier.

Dzierżawa niesie za sobą wiele korzyści.  Dostawca jeśli chce troszkę zarobić, musi utrzymać sprzęt w doskonalej kondycji. Często dostawca utrzymuje u klienta wszystkie tonery. Gwarantuje również  szybszy czas reakcji serwisu oraz urządzenie zastępcze w przypadku oczekiwania na części czy przedłużającej się awarii. Jeżeli wynajęta kserokopiarka zużyje się i zacznie wykazywać podwyższoną usterkowość, wtedy zostaje wymieniana na nową, z bieżącej oferty, przez co klient nie musi się martwić jak pozbyć się starej kserokopiarki.

Z wynajmu kserokopiarki płyną korzyści też dla dostawcy. Po kilku miesiącach zyskuje lojalność klienta. Dzięki mniejszej, ale stałej opłacie unika sytuacji, w której klient szuka kogoś lepszego. Gdy minie okres wynajmu kserokopiarki sprzęt nadal jest własnością dostawcy. Następnie z łatwością ją wyremontuje i wynajmie mniej wymagającemu klientowi w korzystnej cenie.